Atsakingai, profesionaliai, kokybiškai ir žingsniu priekyje

Sukurkite efektyvesnius procesus bei sėkmę darbe, skirdami daugiau laiko ir lėšų verslo augimui. KAIP?

Patikėkite savo verslo procesų, personalo, finansų valdymą mūsų, per 30 metų išgrynintoms ir klientų patikrintoms, skaitmenizuotoms sistemoms.

X

Užsakymo forma

Pirmą mėnesį NEMOKAMAI išbandykite BONUS specialų pasiūlymą MINI. Užpildykite šią užsakymo formą ir per 1 d. d. atsiųsime specialiai Jums sugeneruotą nuorodą per kurią galėsite prisijungti prie sistemos. Po mėnesio, nepareiškus noro pratęsti darbą su sistema, ją automatiškai deaktyvuosime.


Mūsų sėkmingos partnerystės pagrindas:

Kompetencija. Kvalifikuota ir nuolat sertifikuojama profesionali komanda. Tarptautiniu mastu sertifikuoti IT projektų valdymo, analizės, testavimo, programavimo profesionalai (CEH, CES – testavimo sertifikatai, PMP, Coptia, ITIL).

Patirtis. 30 metų žinių bei įdirbio siūlant personalizuotus, standartizuotus ir integruotus verslo valdymo sprendimus skirtingiems verslo sektoriams.

Pasitikėjimas. 28 000 sistemų vartotojų Lietuvoje ir Europoje.

Kokybė. Veiklų vykdymas remiantis ISO 9001, ISO 27001 ir ISO 20000-1 standartais.

Tvirtos partnerystės ir platesnės galimybės Jums. Ilgametė partnerystė su Microsoft (Microsoft Gold ir Microsoft CSP statusas), Baltnet, Terrasky Baltic, Also, Oracle Lietuva, Arrow.

Aiškumas. Sudėtingus dalykus pavertėm patogiais, automatizuotais ir skaitmenizuotais įrankiais: Bonus (personalo ir atlygio valdymo sistema), Konto (apskaitos valdymo sistema), Logas (dokumentų valdymo sistema).

UAB „Labbis“ - pirmoji įmonė, pradėjusi kurti taikomąją programinę įrangą Lietuvoje

Užaugome mažoje, bet reiklioje rinkoje. Visu įmonės gyvavimo periodu kūrėme ir diegėme informacines sistemas, skaitmenizuotus sprendimus įvairaus dydžio ir įvairių sričių Lietuvos bei užsienio rinkoms.

Per 30 metų Labbis užaugo ir sustiprėjo kaip prekės ženklas, o plečiantis kompetencijoms, klientų ratui, rinkoms bei norui būti žingsniu priekyje, praplėtė savo partnerių ratą.

UAB „Logos Data“ – ambicingi Labbis diegimo projektai, poreikių analizė ir įsiklausimas į kliento poreikius, ieškant geriausių individualių sprendimų.

UAB „Logas Line“ – tai profesionalus Labbis kompetencijų centras, esantis arčiausiai kliento, jo klausimų ir poreikių 24/7. Patyrusios komandos tikslas – kokybiškas, greitas Labbis produktų ir paslaugų palaikymas, aptarnavimas ir įžvalgos.

Nauji pokyčiai leidžia dar daugiau koncentruotis į kokybę, kompetencijų auginimą, pažangiausių sprendimų kūrimą ir diegimą, o svarbiausia - dėmesį klientams.