Atostogų geriau netaupyti. Nuo 2020 m. liepos 1 d. prasideda nepanaudotų atostogų nurašymo metas. Sukūrėme įrankį teisės aktų įgyvendinimui. Bonus sistemoje rasite naują įsakymo tipą, galėsite peržiūrėti atrinkus darbuotojus ir jų atostogų likučius pagal atostogų rūšis ir darbo metus, turėsite galimybę įvertinti, ar visus atrinktus likučius reikia nurašyti.

Plačiau >
Informuojame, kad pasikeitė dokumentų, teikiamų Užimtumo tarnybai prie LR SADM dėl prastovos subsidijos skyrimo ir mokėjimo formos.

Plačiau >
Pristatome sprendimą, kuris leis padidinti Jūsų verslo užsakymo įvykdymo tikslumą ir greitį net 30%! Konto – sistema finansų valdymui ir buhalterinei apskaitai. Mes ilgus metus bendradarbiaudami su vidutinėmis ir didžiausiomis Lietuvos įmonėmis sugebėjome standartizuoti ir pritaikyti kasdienių operacijų naudojimui smulkių ir vidutinių verslo įmonių veikloje, todėl siūlome Jums Konto START, Konto PUMA bei Konto PREMIUM paketus.

Plačiau >
Pristatome Bonus sprendimą, kurį Lietuvoje jau įdiegėme daugiau nei 3000 įmonių. Kas yra Bonus – Personalo, darbo užmokesčio ir darbo laiko valdymo sistema. Labbis patirtis šioje srityje leido standartizuoti Personalo, darbo užmokesčio ir darbo laiko procesus ir pritaikyti kasdieniniam naudojimui smulkių ir vidutinių verslo įmonių veikloje. Pristatome Jums Bonus Start ir Bonus Plius paketus.

Plačiau >
Nemaža dalis verslo įmonių teikia paslaugas viešajam sektoriui, kaip ir viešasis sektorius didžiają dalį paslaugų perka iš verslo įmonių. Šiuo metu veikianti informacinė sistema E-sąskaita gerokai supaprastino atsiskaitymą už viešuosiuose pirkimuose įgytas paslaugas ir prekes.

Plačiau >
Kaip ir atsiradus kiekvienai naujai technologijai, taip ir verslo valdymo sistemas (VVS) – dar ilgai supa begalė mitų. Visgi, mitas – nėra tiesa! Taigi kokie yra VVS mitai ir kodėl jie nėra tiesa?

Plačiau >