Mūsų partnerystė su pasauliniais prekės ženklais ir savo srities lyderiais reiškia dar didesnes galimybes ir profesionaliausius sprendimus LABBIS klientams. O labiausiai klientai vertina maksimaliai išpildomas jų vizijas ir greitį, nes viską gali gauti iš vienų rankų.

Laikydamiesi ISO reikalavimų kruopščiai atrenkame partnerius ir tiekėjus ir jau eilę metų bendradarbiaujame su rinkos lyderiais kaip Microsoft, Baltnet, Terrasky Baltic, Oracle Lietuva, Arrow, Also.

MICROSOFT. LABBIUI suteikti MICROSOFT Gold ir CSP (Cluod Solution Provider) statusai leidžia klientams pasiūlyti ir pritaikyti individualizuotus Microsoft paketo sprendimus: Microsoft 365, Microsoft Azure, Windows 10, MS SQL Server, MS Business Voice.

TeraSky Baltic. Bendradarbiavimas su šiais pasauliniais programinės įrangos kūrėjais suteikia galimybę LABBIS klientams pasiūlyti profesionalias konsultacijas kibernetinio saugumo, Google Cloud, AWS Cloud temomis.

BALTNETA Komunikacijos mūsų partneris, siūlantis LABBIS klientams vienas pažangiausių Lietuvoje duomenų centrų paslaugas (Cloud paslaugas) ir profesionalias konsultacijas serverių infrastruktūros klausimais.

ORACLE Lietuva
pasaulinės programinės įrangos platintojas Lietuvoje suteikia galimybę mūsų klientams, turintiems poreikį duomenų analitikai, integruoti Oracle produktus su siūlomais LABBIS sprendimais.


Jeigu turite klausimų ir norite daugiau sužinoti apie mūsų partnerių galimybes jums - susisiekite. Aukštos kompetencijos LABBIS komanda visada pasiruošusi jums ne tik patarti, bet ir rasti sprendimų.

Mūsų partneriai